Plochý termický kolektor  TS300

Kolektor TS300 je vďaka svojmu pomeru cena a výkon najobľúbenejším modelom z rady TS.  Určený najmä na prípravu teplej úžitkovej vody, ohrev bazénov, prípadne aj na podporu vykurovania.
Poskytuje dostatočný výkon, spoľahlivosť, dlhú životnosť a atraktívny dizajn. Patentované riešenie spoja medeného meandra a hliníkového absorbéra poskytuje vynikajúci odvod tepla a vysokú účinnosť. Ideálny zdroj tepla pre obyvateľov rodinných i bytových domov.

Prečo práve TS300 ?

Najpredávanejší model z radu kolektorov triedy TS ponúka mimoriadny výkon, ktorý môže výrazne znížiť Vaše súčasné náklady na prípravu tepla.

rovná strecha, voľný terén, fasáda

šikmá strecha nad krytinou

šikmá strecha integrácia

šikmá strecha s prizdvihnutím

Plochý kolektor určený pre solárne systémy s obehovým čerpadlom. Inštaluje sa vo vertikálnej polohe, kolektory sú spájané paralelne, maximálne 10 kolektorov v jednom rade. Základ tvorí kompaktná lisovaná vaňa z Al-Mg plechu, v ktorej je upevnené bezpečnostné solárne sklo pomocou zasklievacích líšt z hliníkových eloxovaných profilov. Absorbér sa skladá z tvarovaného hliníkového plechu so selektívnou konverznou vrstvou, ktorý obopína meander z medenej rúrky (patentované riešenie). 
zelena domacnostiam ts300

Už za 460 € s DPH

Graf hydraulickej straty:

o nás

Miroslav Košár Ekosar (solárne systémy)
Ičo: 40354059
Štúrova 22
053 01  Harichovce okres Sp. Nová Ves Slovenská republika