Ploch├Ż termick├Ż kolektor┬á TS330

Horizont├ílna verzia ob─ż├║ben├ęho kolektora TS300. Je ur─Źen├Ż na in┼ítal├íciu v┼íade tam, kde nie je mo┼żn├ę in┼ítalova┼ą vertik├ílne kolektory. Svoje miesto si n├íjde okrem rodinn├Żch domov aj na bytov├Żch domoch, pr├şpadne in├Żch zariadeniach s plochou strechou, kde sa kladie d├┤raz na estetiku a minimalizovanie ne┼żiaducich ├║─Źinkov vetra. Je ide├ílny pre mont├í┼ż na fas├ídy priemyseln├Żch a podnikate─żsk├Żch objektov. Kolektor TS330/M m├í zv├Ż┼íen├║ odolnos┼ą vo─Źi n├íro─Źn├Żm poveternostn├Żm podmienkam. absorb├ęra poskytuje vynikaj├║ci odvod tepla a vysok├║ ├║─Źinnos┼ą. Je ide├ílnym zdrojom tepla pre obyvate─żov rodinn├Żch i bytov├Żch domov.

Pre─Źo pr├íve TS330/M?

Pre mont├í┼ż na balk├│ny a fas├ídy domov je najvhodnej┼í├ş pr├íve tento horizont├ílny model termick├ęho kolektora. Nenahradite─żn├Ż je pri in┼ítal├ícii na strechy vysok├Żch budov.

rovn├í strecha, vo─żn├Ż ter├ęn, fas├ída

šikmá strecha nad krytinou

šikmá strecha integrácia

┼íikm├í strecha s prizdvihnut├şm

Ploch├Ż kolektor ur─Źen├Ż pre horizont├ílnu mont├í┼ż (na fas├ídy, balk├│ny, rovn├ę strechy vysok├Żch budov a pod.). Pou┼ż├şva sa v sol├írnych syst├ęmoch s obehov├Żm ─Źerpadlom. Sp├íjaj├║ sa paralelne, maxim├ílne 5 kolektorov v jednom rade. Z├íklad tvor├ş kompaktn├í lisovan├í va┼ła z Al-Mg plechu, v ktorej je upevnen├ę bezpe─Źnostn├ę sol├írne sklo pomocou zasklievac├şch l├ş┼ít z hlin├şkov├Żch eloxovan├Żch profi lov. Absorb├ęr sa sklad├í z tvarovan├ęho hlin├şkov├ęho plechu so selekt├şvnou konverznou vrstvou, ktor├Ż obop├şna meander z medenej r├║rky (patentovan├ę rie┼íenie).
zelena domacnostiam330

U┼ż za 510 ÔéČ s DPH

Graf hydraulickej straty:

o nás

Miroslav Ko┼í├ír Ekosar (sol├írne syst├ęmy)
I─Źo: 40354059
Štúrova 22
053 01  Harichovce okres Sp. Nová Ves Slovenská republika