Voda/ kanalizácia

Rozvody vody a kanalizácie

Ďalšie práce ktoré ponúkame pre vás, sú montáže potrubí vody a kanalizácie. Ak potrebujete nový rozvod upraviť alebo opraviť ten starý sme k dispozícii. Spravíme všetko od napojenia vodomeru. 

Máme zariadenie na úpravu vody v domácom rozvode ?

Samozrejme máme aj zariadenia na úpravu vody či už mechanickú, od nečistôt z potrubia spôsobených niektorými vplyvmi, ako usadené nečistoty alebo nečistoty z odstraňovania porúch. Tiež máme zariadenia na úpravu tvrdej vody, ktoré pomôžu odstrániť viacero problémov hlavne usadzovanie vodného kameňa. 

Aký zásobník na vodu ?

Pre váš domov pomôžeme vybrať správny zásobník. Nakoľko ponúkame solárne zásobníky vieme zabezpečiť aj iné typy zásobníkov aj v menších objemoch či už čisto elektrické alebo s možnosťou nepriameho ohrevu vnútorným výmenníkom. A samozrejmosťou je pripojenie na rozvod teplej a studenej vody. 

A čo zariaďovacie predmety v kúpeľni zapojené na rozvod vody a kanalizácie?

Zariaďovacie predmety, ktoré sú napojené na rozvody vody a kanalizácie sú umývadlá, wc či už zabudované alebo kombi , bidety, vane, batérie, sprchy a podobne.  Pomôžeme vám s nákupom od vybraných výrobcov podľa vášho vkusu. a rozpočtu a vieme zabezpečiť ich montáž. 

Vieme vyčistiť upchané kanalizačné potrubie ?

Áno vieme vyčistiť aj upchané kanalizačné potrubie do dĺžky 15 metrov v menších priemeroch od umývadiel, dresov a podobne. Ak máte upchané potrubie väčších priemerov vieme poradiť, takže sa netreba hanbiť a napísať nám do kontaktného formulára. Odpíšeme čo najskôr ako to bude možné.  

o nás

Miroslav Košár Ekosar (solárne systémy)
Ičo: 40354059
Štúrova 22
053 01  Harichovce okres Sp. Nová Ves Slovenská republika