Súťaž: ekosar 20

Vedeli ste kedy sme vznikli ?

Ak nie tak Vám to prezradíme. Na budúci rok 2022 je to presne 20 rokov čo sa datuje vznik Miroslav Košár EKOSAR. 

Prečo súťaž ?

Presne preto, že už uplynulo toľko rokov od vzniku tak sme sa rozhodli pre všetkých, ktorý majú s nami skúsenosti aj keď len telefonickú alebo mailovú prípadne iný kontakt. Samozrejme zákazníci ktorý u nás nakúpili majú namontovaný solárny systém, vykurovanie či vodoinštaláciu alebo vyskúšali naše služby. 

Ako sa prihlásim do súťaže ?

Keďže sme chceli aby všetci naši zákazníci mali možnosť súťažiť v tejto súťaži nie len sledovatelia sociálnych sietí tak sme zvolili tento spôsob.  Prvá časť je dať nám hodnotenie na Google pre Miroslav Košár Ekosar klikni tu.  Druhá časť aby sme vedeli kto chce súťažiť, je vyplnenie formulára tu na stránke dole. Súťaž vás nestojí nič iba vyplnenie obidvoch častí. 

O čo súťažíme ?

Čo je dôležité vedieť aby som mohol súťažiť ?

Ako sme už skôr napísali je dôležité mať s nami skúsenosti aj keď len kontaktné a už len veľa šťastia.  Každý má len jednu možnosť hlasu. Viac hlasov v obidvoch častiach neakceptujeme a váš hlas môže byť znegovaný úplne.  Súťaž konči 1.7.2022 výhercovia budú kontaktovaný na mail ktorý uvedú v druhej časti pri vyplnení formulára. 
termostatE280_1🌡️🔥
Miroslav Košár Ekosar
termostatE280_3🌡️🔥
Súťaž EKOSAR20

o nás

Miroslav Košár Ekosar (solárne systémy)
Ičo: 40354059
Štúrova 22
053 01  Harichovce okres Sp. Nová Ves Slovenská republika