Solárne termické systémy

Ponúkame Vám kompletnú ponuku od návrhu až po montáž solárneho termického systému na kľúč za výborné ceny.

Ako zacať ak chcem solárny termický systém na ohrev vody ?

 Najskôr predvádzame po obhliadke potencionálneho miesta montáže návrh solárneho termického systému. Ďalej odporúčame umiestnenia na budovách rodinných domoch, penziónov, napríklad čo sa týka sklonu kolektorov na strechách  a orientácie na svetové strany. Nasleduje návrh umiestnenia zariadení zo solárneho systému a to solárneho zásobníka, solárnej inštalačnej jednotky regulácie a možnosti vedenia potrubia pre systém. Návrh predvádzame pre vás zadarmo. Zákazník sa taktiež môže rozhodnúť, či pôjde o ohrev TÚV alebo aj v spojení s vykurovaním objektu, prípadne ohrevom bazénu.

Je možné kúpiť len jednotlivé súčasti solárneho systému ?

Taktiež ponúkame možnosť inštalácie len samotného potrubia (napríklad do novostavieb) kde sa do budúcna počíta s inštaláciou solárneho termického systému. Samozrejmosť je inštalácia iba solárneho zásobníka, ktorý vie ohrievať vodu aj inými možnosťami ohrevu, napríklad elektrickou špirálou alebo iným zdrojom tepla z kotla ohrevu objektu prípadne iné možnosti.

Sú súčastí solárneho systému kvalitné?

Nakupujeme solárne kolektory, solárne zásobníky, súčastí solárneho systému a tiež akumulačné nádrže z veľkého množstva produktov od popredných Európskych výrobcov s dovozom až k Vám domov, za výhodné ceny je taktiež samozrejmosťou. Napríklad kolektory ktoré montujeme majú štandardnú záruku až 12 rokov.
zasobnik solarny 300 l
Solárny systém TS330
solarny system spisska nova ves

100% možnosť dotácie

zelena domacnostiam

Na solárne systémy od nás môžte požiadať o podporu z projektu Zelená domácnostiam II. 

Všetko Vám radi vysvetlíme a pomožeme pri získani prostriedkov z tohto projektu.

o nás

Miroslav Košár Ekosar (solárne systémy)
Ičo: 40354059
Štúrova 22
053 01  Harichovce okres Sp. Nová Ves Slovenská republika